ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Семенюк Валентина Павлівна

Перелом шийки стегна. Патологічний стан, що виникає в ході порушення анатомічної цілісності стегнової кістки в області шийки стегна.

Кроводачі
Вік 80 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Київська обласна клінічна лікарня
Київ, вул. Багговутівська, 1а, корп. 13, 4 поверх
Місце лікування
Ірпінська центральна міська лікарня (м. Буча), відділення травматології.
Допомогти
Семенюк Валентина Павлівна

Історія реципієнта

Валентина готується до операції через перелом шийки стегна. У жінки дуже низький гемоглобін, і оперувати її в такому стані неможливо.

Терміново потрібно робити переливання. Для Валентини можна здати кров будь-якої групи. Кров для Семенюк В.П. можна здати у у м. Київ - Київська обласна клінічна лікарня вул. Багговутівська, 1а, корп. 13, 4 поверх. А також у Відділенні трансфузіології Ірпінської центральної міської лікарні (м. Буча, вул. Польова, 19), відділеня працює лише по середах з 9:00 до12:00

Ірина, донька: "Бабуня зламала ногу в ранці і пролежала до ночі, поки ми з поліцією змогли відкрити двері та викликали швидку. Тепер в лікарні необхідно провести операцію, але гемоглобін дуже низький - 73г.л. Я, донька хворої, і мій син,- інвалід з дитинства який має інвалідність "довічно" через вади серця, загубили роботу як з'явився цей COVID... Зараз я на випробувальному терміні... Грошей ми не маємо і зараз збираємо на операцію у друзів. (Ми розуміємо, що дуже скрутне становище не тільки в нас... Але живемо з надією та з вірою в людські теплі серця. Будемо щиро вдячні всім, хто не залишиться байдужим до нашої тяжкої ситуації та здасть кров для мами. Бо заплатити за кров у нас немає можливості. Бережіть себе та близьких."

Додано: 16 днів назад. Остання зміна: 14 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах