Це - оновлений ДонорUA. Що нового?

Щербенко Денис Валентинович

Опікова хвороба

Кроводачі
Вік 24 роки
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Плазма
Цільна кров
Центр крові Миколаївська обласна станція переливання крові
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
Миколаївська міська лікарня №3, опікове відділення
Щербенко Денис Валентинович
Опікова хвороба. Захворювання, яке спричинює складний комплекс клінічних, анатомо-морфологічних, біохімічних, імунних, обмінних та інших розладів, змін та порушень, що виникають в організмі людини з опіком.

Під час нападу епілепсії 7 березня 2019 року Денис випадково упав у вогнище. Хлопець отримав поширені та глибокі опіки полум'ям на площі до 60%. Перша допомога надавалась у Вознесенській ЦРЛ. Після стабілізації стану Денис був переведений по лінії МЧС до опікового відділення міської лікарні №3 м. Миколаєва. За період лікування здійснена низка оперативних втручань (декомпресійна некротомія, ампутація лівої нижньої кінцівки на рівні с/3 стегна, етапні некректомії). З метою корекціії показників крові хлопцю щоденно виконується переливання препаратів донорської крові. Терміново потрібні донори з будь-якою групою крові.

Опікова хвороба - захворювання, яке спричинює складний комплекс клінічних, анатомо-морфологічних, біохімічних, імунних, обмінних та інших розладів, змін та порушень, що виникають в організмі людини з опіком.

Додано: місяць назад. Остання зміна: 10 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.