Шимчук Валентина Леонідівна

Переломи стегнової кістки. Патологічні стани, що виникають в ході порушення анатомічної цілісності стегнової кістки. Є дуже небезпечними травмами, що супроводжуються больовим шоком і вимагають термінової госпіталізації.

Кроводачі
Вік 76 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Комунальний заклад «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №2» ДОР, Відділення трансфузіології
Дніпро, проспект Сергія Нігояна, 53
Дніпропетровська міська клінічна лікарня №2, травматологічне відділення
Допомогти
Шимчук Валентина Леонідівна

Валентина Леонідівна зараз знаходиться в лікарні, її готують до операції.

Потрібні донори з будь-якою групою крові.

Ігор, племінник: "Вона потрапила до лікарні з діагнозом - закритий перелом нижньої третини правої стегнової кістки зі зміщенням уламків. Лікарі планують провести операцію по вживленню металевої пластини, тому потрібні донори".

Додано: 12 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.