ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Сито Ніна Федорівна

Переломи стегнової кістки. Патологічні стани, що виникають в ході порушення анатомічної цілісності стегнової кістки. Є дуже небезпечними травмами, що супроводжуються больовим шоком і вимагають термінової госпіталізації.

Кроводачі
Вік 71 рік
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Закарпатська обласна станція переливання крові
Ужгород, вул. Л. Толстого, 15
Місце лікування
ЦМКЛ, м. Ужгород, травмаитологічне відділення
Допомогти
Сито  Ніна Федорівна

Історія реципієнта

У Ніни складний перелом стегнової кістки. Жінці проводять операцію.

Для Ніни потрібна донорська кров будь-якої групи.

Лілія: "Операція призначена на 30 квітня (п'ятниця) 2021 року. Але кров для хворої можна здати протягом наступного тижня. Дякую за допомогу!"

Додано: 18 днів назад. Остання зміна: 18 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах