ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Скорнякова Вікторія Василівна

Апластична анемія. Гематологічне захворювання, що виникає внаслідок враження червоного кісткового мозку і, зокрема, стовбурових клітин крові, що знаходяться там. Апластична анемія означає нездатність стовбурових клітин червоного кісткового мозку генерувати зрілі клітини крові.

Кроводачі
Вік 15 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Плазма
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Миколаївська обласна станція переливання крові
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
Місце лікування
Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня, відділення онкогематоллогії
Допомогти
Скорнякова Вікторія Василівна

Історія реципієнта

Нещодавно у Віки виявили діагноз апластична анемія Дівчинка впродовж двох тижнів перебуває в лікарні. Їй постійно роблять переливання крові та її компонентів, щоб підтримувати стан дитини.

Лікарі прогнозують пересадку кісткового мозку. Тож попереду довге і складне лікування.

Дівчинці потрібні донори з 2+ групою крові.

Світлана, сестра: "Кожен день потрібні донори крові. Допоможіть!!!"

Додано: 12 днів назад. Остання зміна: 12 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах