Слатвицький Назарій Олександрович

Гермінома головного мозку. Рідкісна пухлина, що виникає при внутрішньоутробному розвитку плода. Вона виникає з зародкових листочків, з яких відбувається формування органів і тканин дитинки. Складається з різних тканин і може перебувати не тільки в головному мозку, а й в статевій системі та хребті. Цей різновид пухлини становить лише 2% всіх випадків, але це новоутворення найпоширеніше серед глибинних. В основному пухлина міститься в глибинних структурах мозку і відноситься до важкооперабельної. Новоутворення може бути доброякісне, а також злоякісне, прогресує разом з тим, як організм дитини росте, а в ранньому віці може не проявляти жодних ознак.

Кроводачі
Вік 15 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Місце лікування
Національний інститут раку, дитяче онкологічне відділення
Допомогти
Слатвицький  Назарій Олександрович

Історія реципієнта

Назара перевели в Національний інститут раку після процедури шунтування головного мозку в ОХМАТДИТі.

Зараз дитина проходить складне лікування - закінчився черговий протокол хіміотерапії і впали показники тромбоцитів. Терміново потрібна допомога донорів з 1 плюс та мінус групою крові. для здачі тромбоцитів і цільної крові.

Анна, мама: "Після "хімії" у Назарчика впали показники тромбоцитів. Сподіваємося на допомогу донорів для продовження лікування. У дитини після чергового блоку хіміотерапії падають тромбоцити. Необхідно здати кров на тромбоконцентрат на перевірку (довідка дійсна 5 днів). "

Просимо донорів звернути увагу, що в Національному інституті раку обстеження донорів відбувається у вівторок та четвер. Наступного дня в разі хороших результатів аналізів, донора запрошують на кроводачу.

Додано: 2 місяців назад. Остання зміна: 6 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах