Спинул Ігор Дмитрович

Флегмона. Це розлите гнійне запалення м'яких тканин, що характеризується їх просяканням гноєм з тенденцією до швидкого поширення й залучення до процесу прилеглих м'язів, сухожиль, жирової клітковини.

Кроводачі
Вік 55 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Миколаївська обласна станція переливання крові
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
Міська лікарня №3, відділення гнійної хірургії
Допомогти
Спинул Ігор Дмитрович

Ігорю провели дві операції, зараз, після останньої виник сепсис. Йому вливають плазму та кров через погані аналізи. Теріново потрібні донори з будь-якою групою крові.

Наталя, жінка: "Ігор скаржився на біль у стегні і ми звернулися до лікарів. Йому призначили знімок, далі мрт тощо. Згодом почалося погіршення і він взагалі не відчував лівої ноги. Невропатолог призначив лікування, кололи його вдома, але згодом звернулися в стаціонар неврології, де і виявили флегмону сідниці та стегна. 29 серпня йому зробили першу операцію, а на початку вересня вже другу".

Додано: 8 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.