Таканов Андрій Дмитрович

Вроджені вади серця. Будь-яке захворювання серця та/або магістральних судин, що має анатомічний дефект та виявляється при народженні дитини.

Кроводачі
Вік 8 міс.
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Цільна кров
Центр крові Київський міський центр серця
Київ, вул. Братиславська, 5а
Відділення вроджених вад серця
Допомогти
Таканов Андрій Дмитрович

У маленького Андрійка виявили вроджену ваду серця. Хлопчику провели операцію 10 липня 2019 року. Зараз після хірургічного втручання Андрійку все ще потрібні донори з 1+ групою крові.

Додано: 12 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.