Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Трусевич Артем Юрійович

Гостра лімфобластна лейкемія. Найпоширеніший вид лейкемії. Хвороба розвивається дуже стрімко (на противагу хронічній формі). Відмінність від інших видів лейкозу полягає в тому, що складові основу захворювання незрілі клітини є лімфобластами, або попередниками лімфоцитів.

Кроводачі
Вік 10 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцити
Кров (еритроцитна маса)
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
Місце лікування
ОХМАДИТ, Відділення онкогематології з блоком інтенсивної терапії
Допомогти
Трусевич Артем Юрійович

Історія реципієнта

Артемчик розпочав лікування наприкінці січня. Зараз хлопчик проходить перший протокол хіміотерапії. Агресивні ліки впливають на стан крові дитини і щоб успішно продовжувати подальше лікування, потрібно робити переливання крові та тромбоцитів.

Артемчикові терміново потрібні донори з 2+ групою крові для здачі цільної крові та тромбоцитної маси.

Інна, мама: "У багатьох наших знайомих протипокази до здачі крові. Дуже важко знайти донорів. Просимо вашої допомоги!"

Додано: 6 місяців назад. Остання зміна: вчора.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти