Вепшовський Михайло Євгенович

Апластична анемія. Гематологічне захворювання, що виникає внаслідок враження червоного кісткового мозку і, зокрема, стовбурових клітин крові, що знаходяться там. Апластична анемія означає нездатність стовбурових клітин червоного кісткового мозку генерувати зрілі клітини крові.

Кроводачі
Вік 53 роки
Необхідно
Перша негативна, O(I)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Центр крові Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
5-та міська клінічна лікарня лікарня, гематологічне відділення
Допомогти
Вепшовський Михайло Євгенович

5 грудня Михайлу поставили діагноз - апластична анемія. Зараз він проходить лікування, у нього впали тромбоцити.

Терміново потрібні донори з 1- групою крові.

Марія, дружина: "Ми навіть подумати не могли, що діагностують апластичну анемію. У чоловіка просто пекло в грудях і думали, що це щось із серцем, тому звернулись до лікарів".

Додано: місяць назад. Остання зміна: 7 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.