ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Якімаха Юрій Яковлевич

Опік. Різновид травми тканин тіла, який спричинює дія тепла, електричного струму, хімічних речовин або випромінювання.

Кроводачі
Вік 71 рік
Необхідно
Третя негативна, B(III)Rh(-)
Цільна кров
Де здати кров? Відділення трансфузіології Кіровоградської обласної лікарні
Кропивницький, просп. Університетський, 2/5
Місце лікування
Обласна лікарня, опікове відділення.
Допомогти
Якімаха Юрій Яковлевич

Історія реципієнта

Срочно нужны Донори крови -3! В ожоговом отделении находится в тяжелом состоянии мой свекр Якимаха Юрий Яковлевич ! Очень падает гемоглобин и белок. На сегодняшний день в центре переливания данной крови нету! А она так жизненно необходима сейчас! Очень жду помощи!

Додано: 18 днів назад. Остання зміна: 18 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах