Юнда Леонід Іванович

Множинна мієлома. Захворювання, що характеризується пухлинним розростанням плазматичних клітин кісткового мозку.

Кроводачі
Вік 66 років
Необхідно
Друга негативна, A(II)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Центр крові Комунальне неприбуткове підприємство: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Національний науковий центр радіаційної медицини, онкогематологічне відділення
Допомогти
Юнда Леонід  Іванович

Більше дев'яти років Леонід бореться із важкою хворобою. Чоловік проходить постійно лікування високодозною хіміотерапію.

!!Терміново, потрібні донори з 2- групою крові.

Валерія, дружина: "Стан Леоніда погіршується і ускладнюється з кожним роком. Все частіше мій чоловік потребує переливання тромбоцитів, адже він проходить постійне лікування. Це вже безпереривний прийом хіміотерапії і раз в тиждень - вливання тромбоцитів".

Додано: рік назад. Остання зміна: 4 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.