Жувака Дмитро Володимирович

Синдром Гієна-Барре. Гостра автоімунна запальна полірадикулонейропатія, яка проявляється млявими парезами і паралічами, порушеннями чутливості, вегетативними розладами. Синдром Гієна-Барре залишається на даний час найбільш частою причиною гострого млявого паралічу і являє собою одну з серйозних надзвичайних ситуацій в неврології. Також синдром Гієна — Барре може бути описаний як сукупність клінічних синдромів, що включають гостру запальну полірадикулонейропатію з наявністю слабкості та уповільнення рефлексів.

Кроводачі
Вік 28 років
Необхідно
Будь-яка
Плазма
Центр крові ТОВ "ХОЦЗПП "ХАРКІВ-ПЛАЗМА"
Харків, вулиця Академіка Павлова, буд. 271
Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги №4 ім. професора О.І. Мещанінова, реанімація
Допомогти
Жувака  Дмитро Володимирович

Дмитро потрапив до лікарні на машині швидкої допомоги, адже йому різко стало погано. Вже майже 2 місяці чоловік перебуває в реанімації у важкому стані.

Терміново, потрібні донори плазми з будь-якою групою крові. Загалом - треба 20 донорів!

Галина, дружина: "Мій чоловік в тяжкому стані перебуває в реанімації. У нього дуже страшний та рідкісний діагноз - синдром Гієна-Барре, і йому життєвонеобхідні ліки на основі плазми крові. Щоб отримати ці ліки дуже терміново потрібні безоплатні донори плазми крові. Не будьте байдужими, давайте допоможемо йому разом. Дмитру лише 27 років. На нього вдома чекають двоє малолітніх діточок".

Додано: місяць назад. Остання зміна: 7 днів назад.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.