Знаменська Юлія Сергіївна

Гострі лейкози. Група швидко прогресуючих захворювань, що характеризуються розростанням найбільш молодих, недиференційованих клітин, які втратили здатність до визрівання.

Кроводачі
Вік 32 роки
Необхідно
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Плазма
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Дніпропетровська обласна станція переливання крові
Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17
Місце лікування
Дніпропетровска Міська клінічна лікарня №4, відділення гематологія
Допомогти
Знаменська Юлія  Сергіївна

Історія реципієнта

Юлія пройшла черговий курс хіміотерапії, основні показники крові дуже занижені, постійно потрібне вливання тромбоцитів.

Юлі терміново потрібні донори тромбоцитів з 3+ групою крові. Також потрібні донори плазми та цільної крові з будь-якою групою.

Михайло, чоловік: "Юля лікується три місяці. Після хіміотерапії постійно потрібні переливання крові."

Додано: 4 місяців назад. Остання зміна: 28 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах