Участь ДонорUA в інкубаційній програмі 1991 Open Data Incubator

Олена Русанова, 22 вересня 2017 р. 12:29

alt text

21 вересня відбулося завершення інкубаціної програми Open Data Challenge від 1991 Open Data Incubator у Мистецькому арсеналі. Для нас – це цілий етап розвитку ДонорUA. Ми свідомо стали на шлях відкритих даних, щоб запропонувати державі Україна найефективніші рішення у сфері донорства.

На урочистій частині до нас приєднався заступник міністра Міністерства охорони здоров'я - пан Олександр Лінчевський. Підтримка МОЗу говорить про вірний шлях проекту та його необхідність для держави.

alt text

Чому ми взяли участь у проекті?

На початку 2017 року Міністерство охорони здоров’я України відкрило дані у сфері донорства крові. Відтоді ми отримали інформацію про кількість донорів та їхню актуальну диференціацію. Але дуже швидко стало зрозуміло, що відкрити дані – це замало. Детальний аналіз статистичної інформації – ось що справді принесе користь та дасть стійке підґрунтя майбутнім реформам у сфері донорства крові та охорони здоров’я. І ми з неабияким ентузіазмом взялись за клопітку, щоденну рутину з метою створення аналітичного інструменту, що надасть необхідне рішення для служби крові, починаючи з питань дефіциту компонентів крові, і завершуючи не менш важливиим питанням - рекрутинг донорів.

Які відбулись впровадження та зміни?

Дев'ять тижнів навчання та випробувань не залишили нас без результату. Це досвід, котрий приносить результати сьогодні і завтра. А в нашому проекті такі здобутки вимірюються швидкістю на кількістю врятованих життів. Ми стали ще більш технічними та стратегічними. За майже три місяці ми:

Який досвід ми отримали?

Інкубаційна програма охопила не лише сферу відкритих даних, але й суміжні основи для розвитку проекту. Ми почали з оцінки та аналізу ДонорUA, визначення цілей та виявлення можливостей для розвитку. За 9 тижнів ми охопили всі ключові зони – маркетинг, брендинг, PR, фінанси, кризовий менеджмент, нетворкінг та багато чого іншого, корисного і цікавого. Справжнім елеватором проекту стала співпраця з ментором Галиною Василевською: її поради, а як наслідок і зміни в проекті - безцінні.

Участь в 1991 Open Data Incubator – це можливість для ДонорUA стати ще зручнішим та більш ефективним проектом, що будує екосистему донорства крові в Україні.


Останні новини

 • 22 вересня 2017 р. 12:29
  Участь ДонорUA в інкубаційній програмі 1991 Open Data Incubator
  21 вересня відбулося завершення інкубаціної програми Open Data Challenge від 1991 Open Data Incubator у Мистецькому арсеналі. Для нас – це цілий етап розвитку ДонорUA. Ми свідомо стали на шлях відкрит...
 • 16 вересня 2017 р. 15:52
  Акція "Здай кров - врятуй життя" у Radisson Blu
  У суботу 16 вересня ДонорUA у партнерстві з мережею готелів Radisson Blu Hotel запрошували всіх бажаючих доєднатись до донорсткого руху. Всього кров здали 58 людей. Захід відбувся одразу в двох готеля...
 • 11 вересня 2017 р. 19:21
  У Дніпрі відбулася акція "Твоя кров рятівна"
  Напередодні Дня рятівника співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій традиційно відвідали станцію переливання та здали кров на потреби громадян. Понад 120 рятувальників з міст Дніпро, Крив...

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions