Українська ІТ-компанія DevRain є технічним партнером проєкту та надає послуги по розробці та підтримці ІТ платформи.
Технологічні партнери:
- Компанія Microsoft в рамках програми Microsoft for Nonprofits надає безкоштовні ліцензії на Microsoft 365 та Dynamics 365, хмарні ресурси Microsoft Azure в межах $3500 на рік, а також знижки на іншу програмну продукцію. Під час пандемії та повномасштабної війни з росією компанія надає додаткові ресурси для безперебійної роботи усієї інфраструктури «ДонорUA».
- Українська компанія YouScan надає доступ до платформи для моніторингу згадок у ЗМІ та соціальних мережах. За допомогою YouScan ми в реальному часі дізнаємось про все, що відбувається у сфері донорства крові, зокрема, про всі запити на пошук донорів крові, що публікуються в онлайн-ЗМІ та у соціальних мережах.
- Balsamiq — сервіс для побудови макетів для користувача інтерфейсів вебсайтів, мобільних додатків і звичайних програм. Компанія надає безкоштовні ліцензії для співробітників «ДонорUA».
- POEditor — онлайн сервіс керування локалізацією, ідеальний для спільних або краудсорсингових перекладацьких проєктів. Компанія надає безкоштовну підписку для наших проєктів локалізації.
- Компанія Google в рамках програми Google for Nonprofits надає кредити на показ рекламних повідомлень, а також безкоштовні ресурси на деякі сервіси.
- elmah.io надає інструменти логування та діагностики.
- SendPulse — сервіс розсилок, який дає нам можливість оперативно і зручно доносити до донорів найактуальнішу та найважливішу інформацію про нашу діяльність і потреби у крові в різних регіонах.
Державні партнери:
- Міністерство Охорони Здоров’я України щотижня надає «ДонорUA» інформацію про потреби у крові в регіонах задля залучення донорів. МОЗ рекомендує платформу «ДонорUA» як надійне джерело інформації щодо донорства крові. Від початку повномасштабного вторгнення ДонорUA допомагає МОЗ транспортувати донорську кров для фронту. Співзасновниця «ДонорUA» Ірина Славінська увійшла до складу до Оперативного штабу МОЗ для координації діяльності у сфері донорства крові та компонентів крові, функціонування системи крові в умовах воєнного стану.
- СДУ «Український центр трансплант-координації», що підпорядковується МОЗ, у співпраці з «ДонорUA» реалізовує кампанію «Твоя кров може воювати. Стань донором» та бере участь в організації перевезення крові для потреб фронту. У 2022 році УЦТК та «ДонорUA» підписали Меморандум про співпрацю.
Міжнародні партнери:
Програма «Стійкість» реалізується у межах консорціуму громадських організацій на чолі з ERIM (Equil Rights and Independent Media — «Рівні права та незалежні медіа», Франція) у партнерстві з Human Rights House Foundation («Фундацією домів з прав людини»), тбіліським «Домом прав людини» та «Чорноморським фондом регіонального співробітництва» коштом Європейського Союзу. Її мета — посилити організації громадянського суспільства (ОГС), окремих активістів та медіа України, що постраждали від війни. Програма підтримує «ДонорUA» в організації публічних подій, що популяризують донорство крові в Україні в період з січня по травень 2023 року.
Global Blood Fund (GBF) — це благодійний фонд, мета якого — заохочувати добровільне донорство крові. GBF допомагає організаціям, що займаються рекрутингом донорів крові по всьому світу. В Україні за підтримки GBF волонтери «ДонорUA» забезпечують персонал центрів служби крові Дніпра та Запоріжжя гарячими обідами.
Operation SafeDrop — ініціатива БФ MAD Foundation, спрямована на допомогу Україні під час повномасштабного російського вторгнення. Завдяки їй «ДонорUA» розпочали проєкт «Моя група крові».
Eldon Biologicals — датська компанія, що виробляє тест-системи EldonCard для швидкого та простого визначення груп крові. У межах проєкту «Моя група крові» Eldon Biologicals безкоштовно надає «ДонорUA» понад 5 млн тест-систем. У вересні 2023 року Operation SafeDrop, Eldon Biologicals та «ДонорUA» підписали Меморандум про співпрацю.
Корпоративні партнери:
- Український бренд гаджетів та мобільних аксесуарів Gelius вже кілька років допомагає розвивати донорський рух, надаючи свою продукцію в рамках акцій, розіграшів та інших активностей.
- Мережа готелів Radisson BLU, Mozart Hotel Group, Aloft Hotels та Bank Hotel надає простір та всебічну підтримку для проведення наших подій.
- Компанія Honcharuk and Partners надає юридичну підтримку;
- Європейська мережа медичних лабораторій в Україні Сінево протягом тривалого періоду надавала знижки на лабораторні тести донорам крові.
- Український банк ПУМБ виступив партнером проєкту ДонорUA AID у 2020 році та підтримує нас протягом воєнного стану.
- Українська компанія Нові продукти у 2020-2021 роках підтримала проєкт Крапля до краплі;
- Проєкт «Таксі для донора», що має на меті допомогти донорам безоплатно діставатись центрів крові, у 2020 році під час пандемії підтримала українська компанія Uklon, а у 2022 році під час воєнного стану - компанія Uber.
- DigData — дослідницька агенція, що вивчає потреби, уподобання і звички різних верств населення. Вже двічі команда проводила для нас комплексне опитування щодо факторів, які спонукають людей здавати кров або перешкоджають цьому, аналізуючи та систематизуючи дані.
- ТРЦ Gulliver надає приміщення та всю необхідну підтримку для проведення подій у межах кампанії #Розквітай.
- Коворкінг-центр Creative States надає приміщення й допомагає у проведенні виїзних донацій та інших подій у Дніпрі та Києві.
Конференції:
- Fwdays — організатор низки конференцій з розробки програмного забезпечення в Україні. Частина прибутку від продажу квитків була перерахована ДонорUA, також зробити благодійний внесок могли й учасники конференції.
- Build Stuff — організатор низки конференцій з розробки програмного забезпечення у різних країнах Європи, що також проходили в Україні, куди були запрошені користувачі та співробітники «ДонорUA».
Дякуємо всім партнерам, що допомагають розвивати донорський рух в Україні та роблять нашу працю ефективнішою!