Відповіді на часті питання
Відповіді на часті питання
Підготували відповіді на питання, які у тебе можуть виникнути перед донацією крові.
Координатори ДонорUA напряму контактують з лікарнями, центрами крові та волонтерами по Україні, а також відстежують відповідні запити у соцмережах за допомогою системи моніторингу YouScan.
Крім того, ми отримуємо від пацієнтів та їхніх рідних запити на адресну допомогу. Так, протягом 2022-2023 років ми обробили понад 900 таких запитів, а за весь час існування платформи — понад 7500. Ця інформація також допомагає формувати статистику потреб крові в окремих регіонах. Один реципієнт може потребувати 5-7 донорів, і таких пацієнтів у лікарнях міста можуть бути десятки, а інколи й сотні.
Тому щотижня ми поширюємо інформацію про актуальні потреби у крові в регіонах, які надають нам відповідну інформацію. Ці дописи ми публікуємо на своїх сторінках в Instagram, Facebook, X (Twitter), а також у каналах в Telegram і Viber.
Реєструйтеся на ДонорUA, аби адресно отримувати сповіщення, коли у вашому місті буде потрібна саме ваша кров.
1. Користуватися бонусами від наших партнерів
За кожну донацію ви отримуєте 100 бонусних балів і можете обміняти їх на подарунки та знижки від наших партнерів.
2. Отримати нагороду від ДонорUA
Якщо у вас уже є 40 чи більше донацій в особистому кабінеті ДонорUA, ви можете отримати нагороду на щорічній церемонії ДонорUA Awards. Головне — не забутьте додавати довідку про кожну донацію.*
3. Поділитися кров'ю з конкретним пацієнтом
У вашому кабінеті в розділі «Реципієнти» можна побачити людей з вашого міста, які потребують переливання і яким підходить саме ваша кров. Але, щоб людина її отримала, обовʼязково після донації слід прикріпити довідку в особистому кабінеті.
4. Якщо ви зареструєтесь і додасте свою останню донацію в особистий кабінет, наш розумний календар вирахує для вас дату наступної процедури автоматично.
* Після того, як ви запланували донацію і здали кров, слід зайти в особистий кабінет і додати довідку. Це дуже просто: лише зробити фото довідки і прикріпити її.
Дізнатися більше про донорство крові можна у розділі
Кровопедія