Участь ДонорUA в інкубаційній програмі 1991 Open Data Incubator

Олена Русанова, 22 вересня 2017 р. 12:29

alt text

21 вересня відбулося завершення інкубаціної програми Open Data Challenge від 1991 Open Data Incubator у Мистецькому арсеналі. Для нас – це цілий етап розвитку ДонорUA. Ми свідомо стали на шлях відкритих даних, щоб запропонувати державі Україна найефективніші рішення у сфері донорства.

На урочистій частині до нас приєднався заступник міністра Міністерства охорони здоров'я - пан Олександр Лінчевський. Підтримка МОЗу говорить про вірний шлях проекту та його необхідність для держави.

alt text

Чому ми взяли участь у проекті?

На початку 2017 року Міністерство охорони здоров’я України відкрило дані у сфері донорства крові. Відтоді ми отримали інформацію про кількість донорів та їхню актуальну диференціацію. Але дуже швидко стало зрозуміло, що відкрити дані – це замало. Детальний аналіз статистичної інформації – ось що справді принесе користь та дасть стійке підґрунтя майбутнім реформам у сфері донорства крові та охорони здоров’я. І ми з неабияким ентузіазмом взялись за клопітку, щоденну рутину з метою створення аналітичного інструменту, що надасть необхідне рішення для служби крові, починаючи з питань дефіциту компонентів крові, і завершуючи не менш важливиим питанням - рекрутинг донорів.

Які відбулись впровадження та зміни?

Дев'ять тижнів навчання та випробувань не залишили нас без результату. Це досвід, котрий приносить результати сьогодні і завтра. А в нашому проекті такі здобутки вимірюються швидкістю на кількістю врятованих життів. Ми стали ще більш технічними та стратегічними. За майже три місяці ми:

Який досвід ми отримали?

Інкубаційна програма охопила не лише сферу відкритих даних, але й суміжні основи для розвитку проекту. Ми почали з оцінки та аналізу ДонорUA, визначення цілей та виявлення можливостей для розвитку. За 9 тижнів ми охопили всі ключові зони – маркетинг, брендинг, PR, фінанси, кризовий менеджмент, нетворкінг та багато чого іншого, корисного і цікавого. Справжнім елеватором проекту стала співпраця з ментором Галиною Василевською: її поради, а як наслідок і зміни в проекті - безцінні.

Участь в 1991 Open Data Incubator – це можливість для ДонорUA стати ще зручнішим та більш ефективним проектом, що будує екосистему донорства крові в Україні.


Останні новини

 • 17 лютого 2018 р. 10:26
  Врятувати життя на День всіх закоханих
  Любов можна демонструвати не лише квітами та шоколадом. ДонорUA та Американьска торгова палата довели це справою. 13 лютого в Американській торговій палаті пройшов день донора, присвячений Дню всіх за...
 • 22 січня 2018 р. 19:41
  "Донорство – дуже проста річ, яку може зробити кожен"
  Останній герой серії матеріалів про донорів тромбоцитів на Charitum — 39-річний Олександр Жигінас, позаштатний радник в Міністерстві охорони здоров’я, проектний менеджер з реформи охорони здоров’я в О...
 • 24 грудня 2017 р. 11:01
  Півсотні одеситів здали кров на Святого Миколая
  19 грудня волонтери ДонорUA.Одеса провели акцію “Найкращий подарунок — життя”. 54 донори здали кров під час заходу. Ініціативу підтримали представники поліції. Після здачі донорів пригощали печивом, с...

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2018 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions