Партнерство із соціально відповідальним бізнесом

ДонорUA – унікальний для України проект, що об’єднує не лише донорів та реципієнтів крові, а й всіх бажаючих долучитись до вирішення соціально-важливих питань. Якщо ви чи ваша компанії прагне долучитися до співпраці заради ідеї порятунку життя, ми будемо раді запропонувати вам нашу допомогу в організації корпоративного дня донора чи участь у бонусній програмі.

Важливість такої співпраці неможливо переоцінити: вона згуртовує колективи, мотивує співробітників та ефективно впливає на діяльність вашого бізнесу.

Ми завжди раді новим знайомствам і відкриті до пропозицій соціально-відповідального бізнесу.

Партнерські пакети

Партнер Срібний партнер Золотий партнер Платиновий партнер Меценат
Новина на сайті 1 + + + + +
Логотип на сторінці Партнери + + + + +
Публікація в соц. мережах (10+ тис. підписчиків) + + + + +
Лекція про донорство крові 2 + + + + +
Корпоративний день донора + + + + +
Подарункові браслети + + + + +
Фотосесія + + + + +
Прес-конференція 3 + + + +
Проведення разової всеукраїнської акції 4 + + +
Персональний семінар від Краковецького Олександра на технічну тематику та мотиваційна лекція по Team Building від Ірини Славінської + +
Брендований сайт для партнера з адресою partner.donor.ua + +
Розроблення та ведення КСО для компанії 5 +
25000 грн. 50000 грн. 100000 грн. 150000 грн. 250000 грн.

1 Текст до 5000 знаків про діяльність та соціальну активність компанії у сфері донорства крові та участь в розвитку донорського руху України. Розсилка новини по базі донорів.

2 1,5 години лекції про донорство (як готуватись до донорства, хто може бути донором крові, протипокази, процедура здачі крові).

3 Залучення ЗМІ до інформаційного супроводу соціальної активності компанії у сфері донорства, організація та висвітлення активності компанії за допомогою ЗМІ (1 сюжет та 2 публікації).

4 Підготовка та проведення масштабної разової акції із залученням не лише співробітників організації, а й усіх бажаючих (організація виїздної станції переливання, організація місця проведення, фото/відео зйомка, інформаційний супровід через соціальні мережі ДонорUA та сайт, підготовка фото зони, сувенірна продукція).

5 Розроблення та втілення в життя плану на 1 рік соціальної активності компанії (визначення соціальної направленості, організація заходів по здачі крові - 2 акції на рік, висвітлення в ЗМІ, участь у заходах потенційно цікавих партнерів із інших сфер).

На що ми використаємо вашу фінансову допомогу?

Стабільність та ефективність нашої допомоги залежить від кількості та якості наших послуг. Всі ці поняття обєднують єдину вимогу - професійна команда. Тому надважливим завданням - це оплата роботи команди, що складається з координаторів напрямків роботи та регіонів, операторів інформаційного центру, технічної підтримки системи, PR та маркетингу і інше.

Сьогодні ми присутні в 25 містах України, проте цього не достатньо для покриття 100% території України, тому один із напрямків розвитку проекту - це масштабування, на що також необхідні додаткові фінансові ресурси.

Не менш важливо виховувати та навчати українців культури донорства. Тому одним із важливих фінансових вкладень потребує створення та розповсюдження навчальних матеріалів для донорів, центрів крові з метою популяризації донорства крові та нашого проекту.

З питань партнерства, будь ласка, контактуйте:

1. Ірина Славінська
Керівник проекту «ДонорUA»

2. Олександр Краковецький
Технічний керівник проекту «ДонорUA»

Звіти про фінансову допомогу:

2015 рік   |   2016 рік