3 5 9

Національний інститут раку

Лікувальна та науково-дослідна установа України в галузі онкології. Вік донорів на тромбоконцентрат тільки з 21 р.

Запаси крові

O(I)Rh(+) O(I)Rh(-) A(II)Rh(+) A(II)Rh(-)
Достатньо Достатньо Достатньо Мало
B(III)Rh(+) B(III)Rh(-) AB(IV)Rh(+) AB(IV)Rh(-)
Достатньо Достатньо Достатньо Достатньо
Станом на 20.02.2019

Реципієнти центру

На цій сторінці наведено перелік всіх реципієнтів центру. Перелік рекомендованих реципієнтів доступний в персональному кабінеті для авторизованих користувачів.

Термінові
Коробко Юлія, 29 років
Лімфома Ходжкіна
Третя негативна, B(III)Rh(-)
Тромбоцитна маса

Відгуки

Залишити відгук

Всього відгуків: 9. Середній рейтинг: 3

Найгірші враження

Була донором двічі -- один раз спробувала, вдруге пішла, бо потрібний був тромбоконцентрат конкретній людині, фото якої я бачила і просто не змогла залишитись осторонь. В іншому випадку дуже не хотіла б опинитися там знову. Ставлення персоналу байдуже, намагаєшся всім посміхатись, а тобі хамлять у відповідь. Була у самому відділенні на аналізах, то сто разів пожалкувала, що прийшла, але гріла думка, що ТК важливіший реципієнтці ніж моя гордість. Хамовита, різка медсестра, яка чомусь кричала на всіх, хто заходив до неї, на мене, так смикала руку, що від болю я на секунду вимкнулась(вперше за 7 донацій), а як прийшла до тями, то вона ще посміялась: "Що за донорів понабирали, сміх та й годі". Дуже неприємно було, що донори так знецінюються. Потім мене направили до дитячого відділення на тромбоцитаферез, бо в дорослому були якісь проблеми з апаратурою. Втім, в дитячому не краще, бо апарат вимикався кожні декілька хвилин, доводилось міняти трубки, а в кінці частину крові не змогли повернути, бо прилад просто вимкнувся. Також, кололи кальцій, бо будо дуже холодно лежати півтори години і я не могла зігрітись, хоча була вкрита верхнім одягом і ковдрою.

Бігоцька Ольга   –   31 серпня 2019 р.

Не раджу

Був два рази.
Перший раз все швидко, а другий раз - прийшов, простояв під дверима, поки до 11-ї години вони чай пили, забив і поїхав на роботу.
Не раджу як донорам, так і репіцієнтам.

Пивоваров Олександр   –   11 березня 2019 р.

Дуже доброзичливий персонал

Здавала цільну кров 06.02.19. Залишилась задоволена. У черзі провела не більш, ніж 15хв. Весь персонал дуже доброзичливо і позитивно налаштований. Кожному видається браслетик донора:) Буду і надалі здавати тут.

6 лютого 2019 р.

Регулярно сдаю в этом центре

Пришла к 10, была первая. Рекомендую звонить предварительно и уточнять есть ли необходимость в крови определенной группы. Так как бывает, что запасов достаточно и они больше не берут. Данные по запасам крови устаревшие на сайте. И запасы используются только в институте рака.

Романенко Ольга   –   6 лютого 2019 р.

Рекомендую працівникам центру брати приклад з Центру серця

1) Незручне, мале приміщення для очикування. 2) Я даю там кров не вперше, тобто є в базі, і зараз очикую менше, ніж інші, а минулого разу стояли у черзі у натовпі годину одягнені, а в туалет пропонували ходити в іншій корпус. 3) Чай запропонували не ДО кроводачи, як це потрібно, а ПІСЛЯ, причому в такій формі:"Там є чай... Налийте собі...якщо хочете", - з такою інтонацією, наче останній чай забирають в неї особисто. Про те, щоб дали талончик на "обід в кафетерії закладу", як вказано в інструкції для донорів, взагалі мова не йде. Тому я, приїхавши з іншого кінця міста, почувалася погано, вимушена була купити пакет ряженки, щоб хоча б щось випити.
Сором! Всім відомо, що це - фінансово забезпечена організація. А через таку погану організацію кроводачі та відношення до донорів страждають реципієнти!

Жураховська Людмила   –   28 січня 2019 р.

Долго и не удобно

В октябре сдавал кровь. Реально заняло пол дня. Пришел на 10 часов. Час просидел в очереди.
У них только 2 кресла для сдачи крови и второе используют для анализов. Все очень неудобно. Низкая пропускная способность у этого центра. Не удобный график работы и долго стоишь в очереди.

Я буду сдавать кровь, у меня 4 (-), но не в этом центре.

Хотя бы начинайте раньше работать.

Румянцев Сергей   –   5 грудня 2018 р.

Режим работы

Почему такой неудобный график работы, аж с 10,00. У большинства людей (и доноров) рабочий день начинается в 9,00. Мало того, что у них не компьютеризирована база доноров, надо ждать пока вручную найдут твою карту, хаос в очереди, так еще и полдня надо потратить, чтобы сдать просто анализ на т/к..... может быть сделаете все для людей? начнем с графика работы с 8,00 (как в Центре крови) или хотя бы 9,00....

Кочелаєвська Анастасія   –   7 вересня 2018 р.

"Бреш" в системе

Сдала анализ крови для проверки (на тромбоцитную массу).
В самом центре все прошло быстро и легко. Терапевт, при заполнении анкеты, записала номер мобильного и сказала, что о результатах сообщат по СМС на следующий день.
Увы, в течении 2-х дней ни смс, ни звонка….
Набираю сама, отвечают: «У вас все в норме, но сейчас нет необходимости в сдаче тромбоцитной массы для данного рецепиента…»

С одной стороны рада, что ребенку (для которого хотела сдать) лучше, с другой – потеряное время в 3 дня, когда можно было узнать о ситуации и помочь кому-то другому.

Олещенко Ірина   –   6 серпня 2018 р.

Хорошо, что напрямую

Ладно с ними с браслетиками, но жадина в трансфузиологии паспорт донора не дала, со скепсисом добавив: "Придёте в следующий раз - посмотрим" :( Оставьте скепсис кому-нибудь другому, а не донорам, пожалуйста, если бы сдавала в этом отделении, а не напрямую в детской онкологии, сильно задумалась бы о том, стоит ли конкретно сюда приходить ещё раз. Не требую отношения как к герою, но как к человеку всё же. Изначально на добровольных началах пришла сдать анализ крови на возможность​ сдавать тромбоциты, женщина-терапевт чуть ли не отговаривать начала, мол, только мужчины подходят, сделайте, конечно, анализы, но я сомневаюсь, что вам позвонят, так можно и аппарат сломать. Блаблабла. Очень расстроилась, даже не надеялась, что моя кровь подойдёт, нарушила диету. В итоге позвали на сепарацию, по поводу пола вопросов не возникло, всё было хорошо и приветливо, обеспечили максимальный комфорт и безопасность. Спасибо, в общем, доктору из отделения детской онкологии, а женщинам из трансфузиологии стоило бы подумать, как общаться с новоприбывшими.

22 листопада 2017 р.

Інформація
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
nir.trans@ukr.net
044 259 01 94
Розклад роботи
Понеділок 10:00-12:30
Вівторок 10:00-12:30
Середа 10:00-12:30
Четвер 10:00-12:30
П'ятниця
Субота

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.