Київський міський центр серця

Відділення переливання крові, сформоване в 2007 році, є структурним підрозділом Київського Міського Центру Серця. Головною функцією відділення є забезпечення кров’ю і кровозамінниками хірургічних відділень.

Тут проводиться робота з відбору донорів крові, лабораторних аналізів, заготівлі, переробці, зберіганню та карантинизації компонентів крові, у тому числі з приготування ареактогенних трансфузійних середовищ. Пацієнтам Центру Серця та усім бажаючим в амбулаторному порядку виконуються іммуносерологічні дослідження (групові властивості крові) з використанням новітніх гелевих технологій, індивідуальний підбір крові для пацієнтів. Відділення переливання крові бере участь в наукових дослідженнях, проводить велику роботу з навчання персоналу правилам переливання крові, веденню супроводжуючої документації, контролює використання компонентів і препаратів крові та кровозамінників в клінічних підрозділах.

Реципієнти центру

Терміново!
Пролапс мітрального клапана серця
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Цільна кров
Терміново!
Дифузний атеросклеротичний кардіосклероз, виражена недостатність мітрального клапана, легенева гіпертензія третього ступеня
Будь-яка
Цільна кров
Терміново!
Вроджені вади серця
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Терміново!
Дефект міжпередсердної перегородки
Будь-яка
Цільна кров

Відгуки

Всього відгуків: 4. Середній рейтинг: (5)

Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до особистого кабінету або зареєструйтесь.

Професійні, доброзичливі медики. Затишний зал очикування. Гарний чай. Смачний обід
Іншим центрам (таким, як Інститут раку) треба брати приклад з цього центру. Не перший раз тут даю кров і всім рекомендую.
Оцінка користувача:
Додано: 28.01.2019
Про відділення трансфузіології
Дуже сподобалось зазначене відділення)
Все гарно організовано, є вся необхідна техніка для аналізу крові, все ідеально чисте, персонал дуже приємний та уважний)
І один з плюсів це смачне печиво до чаю перед здачою крові, бо я, наприклад, йду на тощак завжди))))
Оцінка користувача:
Додано: 22.11.2018
Майже все прекрасно
В приміщенні чисто, новий ремонт, привітний персонал - приємно знаходитися в такому медичному закладі. Дівчата, котрі брали кров, кілька разів запитали - чи все добре, відбір проводився швидко і практично без неприємних відчуттів. Дали з собою результати загального аналізу крові і невеликий бонус від Центру Серця - брелок у вигляді сердечка з викарбуваними групою і резус-фактором крові) Всередині тепло, зручні крісла для донорів. Приємно)
Єдина ложна дьогтю - тиск в анкеті записали відразу нормальний, навіть його попередньо не помірявши. Кров здаю не перший раз (раніше здавала в університеті, коли проводили День Донора) і ніколи до цього віртуальні показники до анкети не вносили - завжди все було чесно, яка б кількість людей не стояла в черзі.
Загалом - ну майже чудово. Якщо все буде добре - буду приїздити сюди на донацію ще.
Оцінка користувача:
Додано: 10.10.2017
Быстро и приятно
Здесь очень рады донорам. Персонал учтиво и вежливо работает на всех участках от гардероба и буфета до кабинета врача или самой процедуры донации. Ни разу здесь не задерживалась больше, чем на час. Здесь чисто и светло. В августе 2017 даже получила на руки результаты своего анализа крови.
Оцінка користувача:
Додано: 04.09.2017

Інформація

Київ, вул. Братиславська, 5а
044 291 61 18
http://www.heart.kiev.ua

Розклад роботи

Понеділок 09:00-12:00
Вівторок 09:00-12:00
Середа 09:00-12:00
Четвер 09:00-12:00
П'ятниця
Субота

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.

Фейсбук