4,81818181818182 5 11

Київський міський центр серця

Відділення переливання крові, сформоване в 2007 році, є структурним підрозділом Київського Міського Центру Серця. Головною функцією відділення є забезпечення кров’ю і кровозамінниками хірургічних відділень.

Тут проводиться робота з відбору донорів крові, лабораторних аналізів, заготівлі, переробці, зберіганню та карантинизації компонентів крові, у тому числі з приготування ареактогенних трансфузійних середовищ. Пацієнтам Центру Серця та усім бажаючим в амбулаторному порядку виконуються іммуносерологічні дослідження (групові властивості крові) з використанням новітніх гелевих технологій, індивідуальний підбір крові для пацієнтів. Відділення переливання крові бере участь в наукових дослідженнях, проводить велику роботу з навчання персоналу правилам переливання крові, веденню супроводжуючої документації, контролює використання компонентів і препаратів крові та кровозамінників в клінічних підрозділах.

Реципієнти центру

На цій сторінці наведено перелік всіх реципієнтів центру. Перелік рекомендованих реципієнтів доступний в персональному кабінеті для авторизованих користувачів.

Четверта негативна, AB(IV)Rh(-)
Чорна Марія, 59 років
Ішемічна хвороба серця
Цільна кров

Відгуки

Залишити відгук

Всього відгуків: 11. Середній рейтинг: 4,82

Помогать легко.

Была донором первый раз. Все быстро и профессионально. Получила хорошую консультацию по анализам. Приятный персонал.

19 листопада 2019 р.

Відгук

Медичний персонал привітний, працюють дуже професійно!

Мороз Олександр   –   18 листопада 2019 р.

Центр крови 01.11.19

При обращении в регистратуру отпадает желание сдавать кровь и хочется сразу уйти. Хотел сдать конкретному человеку, но не смог. Говорят, что нужно заранее узнавать о реципиенте какую-то инфо на donor.ua, которую в Охматдете у меня не просили. Впечатление такое, что я кому-то что-то должен. Также большая очередь в каб. 1. Все остальное хорошо. Не ушел и сдал только потому, что благое дело на первом месте. В следущий раз буду сдавать в другом месте.

Точило Антон   –   1 листопада 2019 р.

Київський міський центр серця

Здавав вперше.
Швидко, комфортно, симпатичні і привітні дівчата.
Трошки довелось пошукати сам центр, вказівників мало, але сама здачі крові пройшла пречудово.
PS: бонусний брелок з групою крові порадував.

21 серпня 2019 р.

Не жалкуй крові!

Вперше здала кров коли стало для мене це можливо, будучи мамою і військовою розумію наскільки є потреба у іі здачі.
Тут здавала у перше і всі інші здачі проводжу тут. Завжди привітний персонал, підкажуть та допоможуть, усміхнені приміщення чисті. Не подобається лиш одне що тут можливо здати кров за гроші але то не примха центру а радше необхідність у суспільстві і державі в якій не вистачає донорів.
Прийду туди знову як тільки буде можливість, але тепер завдяки сайту Донор.юа можу завжди віддати кров для якогось пацієнта а не просто в банк.

29 травня 2019 р.

Отлично и человечно

Недавно сдавал в Центре сердца цельную кровь: очень понравилось, персонал очень приветливый и относится по-человечески, чай вкусный, кресла удобные, в будущем обязательно вернусь сюда для сдачи

13 березня 2019 р.

Очень хорошо все

Встречают на входе, и сразу помогают сориентироваться что и куда. Все чисто, аккуратно, персонал приятный и внимательный, проводит тебя через все этапы. Комната с чаем и печеньем. Комфортная комната ожидания. Но самое приятное - чуть позже приходит сообщение на вайбер, когда твою кровь используют, что ты спас чью-то жизнь)

Ковтун Аліна   –   1 березня 2019 р.

Професійні, доброзичливі медики. Затишний зал очикування. Гарний чай. Смачний обід

Іншим центрам (таким, як Інститут раку) треба брати приклад з цього центру. Не перший раз тут даю кров і всім рекомендую.

Жураховська Людмила   –   28 січня 2019 р.

Про відділення трансфузіології

Дуже сподобалось зазначене відділення)
Все гарно організовано, є вся необхідна техніка для аналізу крові, все ідеально чисте, персонал дуже приємний та уважний)
І один з плюсів це смачне печиво до чаю перед здачою крові, бо я, наприклад, йду на тощак завжди))))

Рябова Юлія   –   22 листопада 2018 р.

Майже все прекрасно

В приміщенні чисто, новий ремонт, привітний персонал - приємно знаходитися в такому медичному закладі. Дівчата, котрі брали кров, кілька разів запитали - чи все добре, відбір проводився швидко і практично без неприємних відчуттів. Дали з собою результати загального аналізу крові і невеликий бонус від Центру Серця - брелок у вигляді сердечка з викарбуваними групою і резус-фактором крові) Всередині тепло, зручні крісла для донорів. Приємно)
Єдина ложна дьогтю - тиск в анкеті записали відразу нормальний, навіть його попередньо не помірявши. Кров здаю не перший раз (раніше здавала в університеті, коли проводили День Донора) і ніколи до цього віртуальні показники до анкети не вносили - завжди все було чесно, яка б кількість людей не стояла в черзі.
Загалом - ну майже чудово. Якщо все буде добре - буду приїздити сюди на донацію ще.

Туз Тетяна   –   10 жовтня 2017 р.

Быстро и приятно

Здесь очень рады донорам. Персонал учтиво и вежливо работает на всех участках от гардероба и буфета до кабинета врача или самой процедуры донации. Ни разу здесь не задерживалась больше, чем на час. Здесь чисто и светло. В августе 2017 даже получила на руки результаты своего анализа крови.

Донска Оксана   –   4 вересня 2017 р.

Інформація
Київ, вул. Братиславська, 5а
044 291 61 18
www.heart.kiev.ua
Розклад роботи
Понеділок 09:00-12:00
Вівторок 09:00-12:00
Середа 09:00-12:00
Четвер 09:00-12:00
П'ятниця
Субота

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.