Київський міський центр серця

Відділення переливання крові, сформоване в 2007 році, є структурним підрозділом Київського Міського Центру Серця. Головною функцією відділення є забезпечення кров’ю і кровозамінниками хірургічних відділень.

Тут проводиться робота з відбору донорів крові, лабораторних аналізів, заготівлі, переробці, зберіганню та карантинизації компонентів крові, у тому числі з приготування ареактогенних трансфузійних середовищ. Пацієнтам Центру Серця та усім бажаючим в амбулаторному порядку виконуються іммуносерологічні дослідження (групові властивості крові) з використанням новітніх гелевих технологій, індивідуальний підбір крові для пацієнтів. Відділення переливання крові бере участь в наукових дослідженнях, проводить велику роботу з навчання персоналу правилам переливання крові, веденню супроводжуючої документації, контролює використання компонентів і препаратів крові та кровозамінників в клінічних підрозділах.

Відгуки

Всього відгуків: 1. Середній рейтинг: (5)

Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до особистого кабінету або зареєструйтесь.

Быстро и приятно
Здесь очень рады донорам. Персонал учтиво и вежливо работает на всех участках от гардероба и буфета до кабинета врача или самой процедуры донации. Ни разу здесь не задерживалась больше, чем на час. Здесь чисто и светло. В августе 2017 даже получила на руки результаты своего анализа крови.
Оцінка користувача:
Додано: 04.09.2017

Інформація

Київ, вул. Братиславська, 5а
044 291 61 18
http://www.heart.kiev.ua

Розклад роботи

Понеділок 09:00-12:00
Вівторок 09:00-12:00
Середа 09:00-12:00
Четвер 09:00-12:00
П'ятниця
Субота

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.

Фейсбук

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions