Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Відділення переливання крові Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова

Немає опису для цього центру.

Реципієнти центру

В даний момент в вашому місті немає реципієнтів, рекомендованих для вас.

Відгуки

Залишити відгук

Всього відгуків: 1. Середній рейтинг: 2

Кроводача 17.12.20

Доброго часу доби. Хотілося б залишити відгук відносно даного центру переливання крові. Була на кроводачі не вперше, але мед.персонал даного закладу трохи розчарував. Мова йде конкретно про мед.сестер, які займались безпосередньо донацією. По перше, мене посадили в крісло, біля якого була табуретка, де лежав пакет для забору крові. По друге, всю систему мені доводилось тримати руками, бо інакше це все просто впало б на підлогу і вирвало голку з руки.
Відносно процесу донації: мені з першого разу не потрапили в вену, проте це в мед.персоналу не викликало ніякого бажання оновити голку, а відповідно і систему для забору крові, і мені ту ж саму голку "наугад" знову засунули в руку настільки швидко, що я навіть не встигла відмовитись від даної ідеї. Біль - це найменш страшне, що могло б бути, оскільки таким чином можна було і занести інфекцію, а також голка втрачає свою гостроту після першого використання ж.
В кінці кроводачі до менше підійшли запитати як я себе почуваю. Після того як відповіла, що нормально, мені у відповідь гримнули: "Щось не дуже багато радості в голосі". Я була шокована.
В мене не взяли пробірки на аналізи (не впевнена як правильно це називається).
Була на кроводачі з друзями, які теж не в захваті від такої роботи персоналу.

Також мене здивувало, що після здачі крові нам не виплатили кошти. Уточнюю: я здаю кров безоплатно, проте Центр здачі крові зобов'язаний виплатити певний грошовий мінімум на обід. Просто цікаво куди йдуть ці кошти. Можливо в мене не достатньо інформації відносно даного аспекту питання.

В той час були волонтери проекту "Агенти крові" в центрі, що дуже мене потішило. Надзвичайно приємні люди, роблять прекрасну справу в наш час. Популяризація донорства крові - важлива тема в даний час.

Грабова Вікторія   –   30 грудня 2020 р.

Інформація
Адреса
Київ, вул. Амосова, 6, Другий корпус, другий поверх
Вебсайт
Відкрити
Електронна адреса
info@amosovinstitute.org.ua
Телефон
044 275 40 44
Здавати кров можна з будь-якою пропискою
Розклад роботи
Понеділок 09:00-12:00
Вівторок 09:00-12:00
Середа 09:00-12:00
Четвер 09:00-12:00
П'ятниця 09:00-12:00
Субота

Якщо ви помітили помилку чи неточність, надішліть коректну інформацію нам через форму зворотнього зв'язку.